GRZEJNIK DEKORACYJNY INDIVI NEW INDN-50/100E31L05
Na zamówienie klienta 3-5 tygodni
briefcase-business
Producent
Instal Projekt Niezawodny
shield-check
Gwarancja
15 lat
Opis / GRZEJNIK DEKORACYJNY INDIVI NEW INDN-50/100E31L05
Gwarancja: 15 lat
Kolor: czarne szkło
Wysokość: 1006mm
Szerokość: 486mm
Głębokość: 96mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 479W
Rodzaj podłączenia: dolne środkowe
Rozstaw podłączenia: 50mm
Max ciśnienie robocze: 10bar