GRZEJNIK DEKORACYJNY INDIVI NEW INDN-50/180E34L04
15 lat
Opis / GRZEJNIK DEKORACYJNY INDIVI NEW INDN-50/180E34L04
Gwarancja: 15 lat
Kolor: białe szkło
Wysokość: 1806mm
Szerokość: 486mm
Głębokość: 96mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 854W
Rodzaj podłączenia: dolne środkowe
Rozstaw podłączenia: 50mm
Max ciśnienie robocze: 10bar