Grzejnik elektryczny Alex One 300x1140 WWALN114030 z wybudowaną grzałką ONE
Na zamówienie klienta 3-5 tygodni
Indywidualne opcje:
Opis / Grzejnik elektryczny Alex One 300x1140 WWALN114030 z wybudowaną grzałką ONE
Gwarancja: 8lat korpus, grzałka 2 lata
Kolor: do wyboru
Wysokość: 1140mm
Szerokość: 300mm
Głębokość: 132-140mm
Moc: 400W