Grzejnik Elektryczny MARS 500x1026 MAR10265009003ERG w magazynie
Realizacja 7 dni roboczych
briefcase-business
Producent
Luxrad
shield-check
Gwarancja
6 lat
Opis / Grzejnik Elektryczny MARS 500x1026 MAR10265009003ERG w magazynie
Gwarancja: 6 lat grzejnik
Gwarancja: 2 lata grzałka
Kolor: biały
Wysokość: 1026mm
Szerokość: 500mm
Moc: 600W
Strona grzałki:Grzałka po przeciwnej stronie podłączenia bocznego.
Funkcje grzałki:
- Wyświetlacz LCD
- Kolor: czarny mat lub biały
- Specyfikacja zasilania: 230V/50 Hz
- Przewód przyłączeniowy spiralny: 1,3-1,4 m
- Gwint grzałki: G 1/2”
- Klasa szczelności obudowy: IP44
- Tryb dowolny - zakres temperatury od 30°C do 70°C
- Tryb ECO - stała temperatura 50°C