Grzejnik łazienkowy BLU T 440x700 WGBTR070044
Na zamówienie klienta 3-5 tygodni
briefcase-business
Producent
Terma Technologie
shield-check
Gwarancja
12 lat
Indywidualne opcje:
Opis / Grzejnik łazienkowy BLU T 440x700 WGBTR070044
Gwarancja: 12lat
Kolor: do wyboru
Wysokość: 700mm
Szerokość: 440mm
Głębokość: 72-80mm
Moc (75/65/20°C): 318W
Rodzaj podłączenia: konfigurowalne
Rozstaw podłączenia ZX,Z1,Z8: 50mm
Max ciśnienie robocze: 8bar
Paleta kolorów TERMA
*Korki, odpowietrznik i zawiesia w komplecie.
*Zawory nie są w komplecie z grzejnikiem.
Grzejnik łazienkowy Terma Blu-T – elegancja w geometrii
Ukryty odpowietrznik i perfekcyjne wykończenie
Zalety grzejnika dekoracyjnego Terma Blu-T:
  • Trwałość i jakość: Wykonany z wysokogatunkowej stali niskowęglowej, odpornej na korozję.
  • Gwarancja bezpieczeństwa: 12-letnia gwarancja na szczelność oraz powłokę lakierniczą.
Parametry techniczne i właściwości
Cecha produktu Opis
Materiał Stal niskowęglowa
Ciśnienie robocze 0,8 MPa (8 bar)
Temperatura pracy do 95°C