Grzejnik łazienkowy KASTOR 480x1215 KAST1215480S040 w magazynie
Produkt w magazynie
briefcase-business
Producent
Luxrad
shield-check
Gwarancja
6 lat
Opis / Grzejnik łazienkowy KASTOR 480x1215 KAST1215480S040 w magazynie
Gwarancja: 6 lat
Kolor:
czarny mat strukturalny
Wysokość:
1215mm
Szerokość:
480mm
Głębokość:
65-75mm
Moc grzewcza (75/60/20°C):
501W
Rodzaj podłączenia:
dolne szerokie
Rozstaw podłączenia:
400mm
Max ciśnienie robocze:
7bar