Grzejnik łazienkowy KASTOR 480x945 KAST945480S040 w magazynie
6 lat
Opis / Grzejnik łazienkowy KASTOR 480x945 KAST945480S040 w magazynie
Wysokość:
945mm
Szerokość:
480mm
Głębokość:
65-75mm
Moc grzewcza (75/60/20°C):
390W
Rozstaw podłączenia:
400mm
Max ciśnienie robocze:
7bar