GRZEJNIK ŁAZIENKOWY PPY-50/160D50
Na zamówienie klienta 3-5 tygodni
briefcase-business
Producent
Instal Projekt Niezawodny
shield-check
Gwarancja
15 lat
Indywidualne opcje:
Opis / GRZEJNIK ŁAZIENKOWY PPY-50/160D50
Gwarancja: 15 lat
Kolor:
do wyboru
Wysokość:
1630mm
Szerokość:
500mm
Głębokość:
70-80mm
Moc grzewcza (75/60/20°C):
682W
Rodzaj podłączenia:
dolne środkowe D50
Rozstaw podłączenia:
50mm
Max ciśnienie robocze:
7bar