Grzejnik łazienkowy RETTO 540x1436 RET-50/140D50
Na zamówienie klienta 3-5 tygodni
briefcase-business
Producent
Instal Projekt Niezawodny
shield-check
Gwarancja
15 lat
Indywidualne opcje:
Opis / Grzejnik łazienkowy RETTO 540x1436 RET-50/140D50
Gwarancja: 15 lat
Kolor:
biały
Wysokość:
1436mm
Szerokość:
540mm
Głębokość:
70-80mm
Moc grzewcza (75/60/20°C):
678W
Rodzaj podłączenia:
dolne
Rozstaw podłączenia:
50mm
Max ciśnienie robocze:
7bar