Grzejnik łazienkowy SCALA NEW 400x1230 SCN1230400S007 w magazynie
Produkt w magazynie
briefcase-business
Producent
Luxrad
shield-check
Gwarancja
6 lat
Opis / Grzejnik łazienkowy SCALA NEW 400x1230 SCN1230400S007 w magazynie
Gwarancja: 6 lat
Kolor:
grafit strukturalny
Wysokość:
1230mm
Szerokość:
400mm
Głębokość:
79-89mm
Moc grzewcza (75/60/20°C):
437W
Rodzaj podłączenia:
dolne szerokie
Rozstaw podłączenia:
370mm
Max ciśnienie robocze:
7bar