Grzejnik łazienkowy UMBERTO 650x1780 AD7-600/UE
Na zamówienie klienta 3-5 tygodni
briefcase-business
Producent
Radeco
shield-check
Gwarancja
5 lat
Indywidualne opcje:
Opis / Grzejnik łazienkowy UMBERTO 650x1780 AD7-600/UE
Gwarancja: 5 lat
Wysokość:
1780mm
Szerokość:
650mm
Głębokość:
150-160mm
Moc grzewcza (90/70/20°C):
1390W
Moc grzewcza (75/65/20°C):
1110W
Moc grzewcza (55/45/20°C):
605W
Rodzaj podłączenia:
dolne szerokie
Rozstaw podłączenia:
600mm
Max ciśnienie robocze:
10bar