Grzejnik Łazienkowy Virando AB-080-050-05
Na zamówienie 4-5 tygodni
briefcase-business
Producent
Zehnder
shield-check
Gwarancja
5 lat
Indywidualne opcje:
Opis / Grzejnik Łazienkowy Virando AB-080-050-05
Gwarancja: 5 lat
Kolor: do wyboru
Wysokość: 786mm
Szerokość: 500mm
Głębokość: 95mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 379W
Rodzaj podłączenia: Dolne środkowe
Rozstaw podłączenia środkowego: 50mm
Rozstaw podłączenia dolnego: 456mm
Możliwość podłączenia grzałki elektrycznej o mocy: 300W