Grzejnik Łazienkowy Virando ABC-150-050-05 Chrom
5 lat
Opis / Grzejnik Łazienkowy Virando ABC-150-050-05 Chrom
Gwarancja: 5 lat
Kolor: chrom
Wysokość: 1466mm
Szerokość: 500mm
Głębokość: 95mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 483W
Rodzaj podłączenia: Dolne środkowe
Rozstaw podłączenia środkowego: 50mm
Rozstaw podłączenia dolnego: 456mm
Możliwość podłączenia grzałki elektrycznej o mocy: 300W