Grzejnik Łazienkowy Virando ABC-180-050-05 Chrom
5 lat
Opis / Grzejnik Łazienkowy Virando ABC-180-050-05 Chrom
Gwarancja: 5 lat
Kolor: chrom
Wysokość: 1886mm
Szerokość: 500mm
Głębokość: 95mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 606W
Rodzaj podłączenia: Dolne środkowe
Rozstaw podłączenia środkowego: 50mm
Rozstaw podłączenia dolnego: 456mm
Możliwość podłączenia grzałki elektrycznej o mocy: 600W