Grzejnik Łazienkowy Zeno ZND-120-050-05 dwuwarstwowy
Na zamówienie 4-5 tygodni
briefcase-business
Producent
Zehnder
shield-check
Gwarancja
5 lat
Opis / Grzejnik Łazienkowy Zeno ZND-120-050-05 dwuwarstwowy
Gwarancja: 5 lat
Kolor: Biały (RAL 9016)
Wysokość: 1171mm
Szerokość: 500mm
Moc grzewcza (75/65/20°C): 550W
Rodzaj podłączenia: Dolne środkowe
Rozstaw podłączenia: 50mm
Możliwość podłączenia grzałki elektrycznej o mocy: 600W