Grzejnik pokojowy TT VK22/50/110 500x1100mm
W magazynie
briefcase-business
Producent
Termoteknik
shield-check
Gwarancja
10 lat
gauge
Max. ciśnienie
10 bar
Opis / Grzejnik pokojowy TT VK22/50/110 500x1100mm
Gwarancja: 10 lat
Kolor:
Biały
Wysokość:
500mm
Szerokość:
1100mm
Głębokość:
125mm
Moc grzewcza (75/65/20°C):
1588W
Rodzaj podłączenia:
dolne
Rozstaw podłączenia:
50mm
Maksymalne ciśnienie robocze:
10 bar
Maksymalna temperatura wody:
95°C
W zestawie:
odpowietrznik, korki, wkręty i kołki rozporowe
Więcej informacji
Ciśnienie bar 10 bar